BEGIN:VCALENDAR PRODID:-//Microsoft Corporation//Outlook 16.0 MIMEDIR//EN VERSION:2.0 METHOD:REQUEST X-MS-OLK-FORCEINSPECTOROPEN:TRUE BEGIN:VTIMEZONE TZID:FLE Standard Time BEGIN:STANDARD DTSTART:16011028T040000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=10 TZOFFSETFROM:+0300 TZOFFSETTO:+0200 END:STANDARD BEGIN:DAYLIGHT DTSTART:16010325T030000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=3 TZOFFSETFROM:+0200 TZOFFSETTO:+0300 END:DAYLIGHT END:VTIMEZONE BEGIN:VEVENT ATTENDEE;CN="Vuorio, Mika";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:mika.vuori o@cgi.com ATTENDEE;CN="Kimmo Ylisiurunen";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:kimmo .ylisiurunen@ramboll.fi ATTENDEE;CN=paivi.karkkola@traficom.fi;ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailt o:paivi.karkkola@traficom.fi ATTENDEE;CN="Packalén Joona";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:joona.p ackalen@hsl.fi ATTENDEE;CN="Marko Forsblom";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:marko.fo rsblom@its-finland.fi ATTENDEE;CN="Jukka Lepistö";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:jukka.le pisto@siili.com ATTENDEE;CN="Ahvenainen Mika";RSVP=TRUE:mailto:mika.ahvenainen@fintraffic.f i ATTENDEE;CN="Lautanala Janne";RSVP=TRUE:mailto:janne.lautanala@fintraffic.f i ATTENDEE;CN="Mika Rajanen";RSVP=TRUE:mailto:mika.rajanen@matkahuolto.fi ATTENDEE;CN="Lusikka Toni";RSVP=TRUE:mailto:toni.lusikka@vtt.fi ATTENDEE;CN="Johansson Martin";RSVP=TRUE:mailto:Martin.Johansson@traficom.f i ATTENDEE;CN="Rossi Suvi";RSVP=TRUE:mailto:Suvi.rossi@hsl.fi ATTENDEE;CN="Reunanen Niko";RSVP=TRUE:mailto:niko.reunanen@hel.fi ATTENDEE;CN="Isomaa Heikki";RSVP=TRUE:mailto:heikki.isomaa@finavia.fi ATTENDEE;CN="Orjasniemi Tiia (LVM)";RSVP=TRUE:mailto:tiia.orjasniemi@gov.fi ATTENDEE;CN=mirytkon@gmail.com;RSVP=TRUE:mailto:mirytkon@gmail.com ATTENDEE;CN="Keski-Luopa Kari (ELY)";RSVP=TRUE:mailto:kari.keski-luopa@ely- keskus.fi ATTENDEE;CN="Rautanen-Saari Leena";RSVP=TRUE:mailto:Leena.Rautanen-Saari@hs l.fi ATTENDEE;CN="Loukamo Anna";RSVP=TRUE:mailto:Anna.Loukamo@vr.fi ATTENDEE;CN="Roope Ahola";RSVP=TRUE:mailto:roope.ahola@lmj.fi ATTENDEE;CN="Skog Sami";RSVP=TRUE:mailto:sami.skog@samk.fi ATTENDEE;CN="Eeva Rahikka";RSVP=TRUE:mailto:eeva.rahikka@siili.com ATTENDEE;CN="Lallo Ari Antero";RSVP=TRUE:mailto:ari.lallo@hel.fi ATTENDEE;CN=Tuomo.Kinnunen;RSVP=TRUE:mailto:Tuomo.Kinnunen@matkahuolto.fi ATTENDEE;CN="Anu Pekurinen";RSVP=TRUE:mailto:anu.pekurinen@matkahuolto.fi ATTENDEE;CN="Hyvärinen Heikki (ELY)";RSVP=TRUE:mailto:heikki.hyvarinen@ely -keskus.fi ATTENDEE;CN="Lehenberg Jani";RSVP=TRUE:mailto:jani.lehenberg@vayla.fi ATTENDEE;CN="Teittinen Lari";RSVP=TRUE:mailto:lari.teittinen@hsl.fi ATTENDEE;CN="Juha Ranta";RSVP=TRUE:mailto:juha.ranta@lmj.fi ATTENDEE;CN="Ravolainen Katja";RSVP=TRUE:mailto:Katja.Ravolainen@hsl.fi ATTENDEE;CN="Karppinen Krister";RSVP=TRUE:mailto:krister.karppinen@hsl.fi ATTENDEE;CN="Massenko Valtteri (ELY)";RSVP=TRUE:mailto:valtteri.massenko@el y-keskus.fi ATTENDEE;CN="Hautala Miika (ELY)";RSVP=TRUE:mailto:miika.hautala@ely-keskus .fi ATTENDEE;CN=antti.paasilehto;RSVP=TRUE:mailto:antti.paasilehto@gov.fi ATTENDEE;CN="Loukamo Anna";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:invalid:nomail CLASS:PUBLIC CREATED:20230216T082516Z DESCRIPTION: Matkatietotyöryhmä \n\n_________________________________________ _______________________________________ \n\nMicrosoft Teams -kokous \n\nLi ity tietokoneella\, mobiilisovelluksella tai kokoustilan laitteella \n\nLi ity kokoukseen napsauttamalla tästä \n\nKokoust unnus: 322 144 652 971 \nTunnuskoodi: YAduUP \n\nDownload Teams | Join on the web \n\nLiity käytt ämällä videoneuvottelulaitetta \n\nteams@fintraffic.fi \n\nVideoneuvott elutunnus: 125 677 959 5 \n\nVaihtoehtoiset VTC-ohjeet \n\nTai liity soittamalla (vain ääni) \n \n+358 9 23106810\,\,967862794# Finla nd\, Helsinki \n\nPuhelinneuvottelun tunnus: 967 862 794# \n\nEtsi paikall inen numero | Palauta PIN-koodi \n\nLiity käyttämällä videoneuvottelula itetta: teams@fintraffic.fi \n\nLisätietoja | Kokousasetukset \n\n____________________ ____________________________________________________________ \n\n \n\n DTEND;TZID="FLE Standard Time":20230412T103000 DTSTAMP:20230216T082004Z DTSTART;TZID="FLE Standard Time":20230412T090000 LAST-MODIFIED:20230216T082516Z LOCATION:Microsoft Teams -kokous ORGANIZER;CN="Rintamäki Jaakko":mailto:jaakko.rintamaki@fintraffic.fi PRIORITY:5 RECURRENCE-ID;TZID="FLE Standard Time":20230412T090000 SEQUENCE:0 SUMMARY;LANGUAGE=fi:Matkatietotyöryhmä 2023 kokoukset TRANSP:OPAQUE UID:040000008200E00074C5B7101A82E00800000000F059C9E51D36D901000000000000000 0100000009B65F52441C6E54E933073D144A94C91 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:

< a href="https://ansfinland.sharepoint.com/:f:/r/sites/Emo-liikenteenekosys teemi/Jaetut%20asiakirjat/Matkatietoty%C3%B6ryhm%C3%A4?csf=1&\;web=1&am p\;e=K2RwCD">​\;Kansio-kuvake Matkatietotyöryhmä

_ __________________________________________________________________________ _____

Microsoft Teams -kokous

Liity tietokoneella\, mobiilisovelluksella tai kokoustilan laitteella

Liity kokoukseen napsauttam alla tästä

Kokoustunnus: 322 144 652 971
Tunnuskoodi: YAduUP

< div>

Download Teams | Join on the web

Liity käyttäm ällä videoneuvottelulaitetta

teams@fintraffic.fi

Videoneuvottelutunnus: 125 677 959 5 < o:p>

Tai liity soittamalla (vain ääni)

+358 9 23106810\,\,967862794#   \; Finland\, Helsinki

Puhelinneuvottelun tunnus: 967 862 794#

Liity käyttämällä videoneu vottelulaitetta: teams@fintraffic.fi

_________________________________ _______________________________________________

 \;

X-MICROSOFT-CDO-BUSYSTATUS:BUSY X-MICROSOFT-CDO-IMPORTANCE:1 X-MICROSOFT-DISALLOW-COUNTER:FALSE X-MS-OLK-APPTSEQTIME:20230216T082004Z X-MS-OLK-AUTOFILLLOCATION:FALSE X-MS-OLK-CONFTYPE:0 BEGIN:VALARM TRIGGER:-PT15M ACTION:DISPLAY DESCRIPTION:Reminder END:VALARM END:VEVENT END:VCALENDAR