BEGIN:VCALENDAR PRODID:-//Microsoft Corporation//Outlook 16.0 MIMEDIR//EN VERSION:2.0 METHOD:REQUEST X-MS-OLK-FORCEINSPECTOROPEN:TRUE BEGIN:VTIMEZONE TZID:FLE Standard Time BEGIN:STANDARD DTSTART:16011028T040000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=10 TZOFFSETFROM:+0300 TZOFFSETTO:+0200 END:STANDARD BEGIN:DAYLIGHT DTSTART:16010325T030000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=3 TZOFFSETFROM:+0200 TZOFFSETTO:+0300 END:DAYLIGHT END:VTIMEZONE BEGIN:VEVENT ATTENDEE;CN="Lautanala Janne";RSVP=TRUE:mailto:janne.lautanala@fintraffic.f i ATTENDEE;CN="Ahvenainen Mika";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:mika.ah venainen@fintraffic.fi ATTENDEE;CN="Saariaho Mikko";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:mikko.sa ariaho@fintraffic.fi ATTENDEE;CN="Taina Kallus";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:taina.kall us@kivo.fi ATTENDEE;CN="Koivisto Heikki";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:heikki. koivisto@samk.fi ATTENDEE;CN="Hautala Raine";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:Raine.Hau tala@vtt.fi ATTENDEE;CN="Ilari Kallio";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:ilari.kall io@optimumexecutives.fi ATTENDEE;CN="Heikura Teemu";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:teemu.hei kura@fintraffic.fi ATTENDEE;CN="Salaja Saara";RSVP=TRUE:mailto:saara.salaja@fintraffic.fi ATTENDEE;CN=taina.kallus@turku.fi;RSVP=TRUE:mailto:taina.kallus@turku.fi ATTENDEE;CN=ilari@cherry.fi;RSVP=TRUE:mailto:ilari@cherry.fi ATTENDEE;CN="Pitkänen Juho";RSVP=TRUE:mailto:juho.pitkanen@fintraffic.fi ATTENDEE;CN=karno;RSVP=TRUE:mailto:karno@awake.ai ATTENDEE;CN="Marva Meri-Maija";RSVP=TRUE:mailto:meri-maija.marva@samk.fi ATTENDEE;CN=matti.lankinen@vedia.fi;RSVP=TRUE:mailto:matti.lankinen@vedia.f i ATTENDEE;CN="Brunila Olli-Pekka";RSVP=TRUE:mailto:olli-pekka.brunila@xamk.f i ATTENDEE;CN="Juola Mira";RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN=kimmo.konkarikoski@ytl.fi;RSVP=TRUE:mailto:kimmo.konkarikoski@y tl.fi ATTENDEE;CN=sami.sahala@forumvirium.fi;RSVP=TRUE:mailto:sami.sahala@forumvi rium.fi ATTENDEE;CN="Milla Lötjönen";RSVP=TRUE:mailto:milla.lotjonen@sitowise.com ATTENDEE;CN=janne.lausvaara;RSVP=TRUE:mailto:janne.lausvaara@tietorahti.fi ATTENDEE;CN=Janne.Huhtamaki;RSVP=TRUE:mailto:Janne.Huhtamaki@traficom.fi ATTENDEE;CN="Jukka Minna";RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN=aapo.rista@forumvirium.fi;RSVP=TRUE:mailto:aapo.rista@forumviri um.fi ATTENDEE;CN="Tuomo Lapp";RSVP=TRUE:mailto:tuomo.lapp@flou.io ATTENDEE;CN=karno.tenovuo;RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN=lasse.nykanen;RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN=kalle.ruottinen@vayla.fi;RSVP=TRUE:mailto:kalle.ruottinen@vayla .fi ATTENDEE;CN="Juola Mira";RSVP=TRUE:mailto:Mira.Juola@ouka.fi ATTENDEE;CN=risto.jarvinen;RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN=kirsti.laurila;RSVP=TRUE:mailto:Kirsti.Laurila@traficom.fi ATTENDEE;CN="Vuoti, Lasse";RSVP=TRUE:mailto:lasse.vuoti@cgi.com ATTENDEE;CN="Riku Ilomäki";RSVP=TRUE:mailto:riku.ilomaki@ramboll.fi ATTENDEE;CN="Timo Sjösten";RSVP=TRUE:mailto:timo.sjosten@portofhanko.fi ATTENDEE;CN=Krista.huhtala-jenks;RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN="Mäkelä Tapani (Tuote/Hki)";RSVP=TRUE:mailto:Tapani.Makela@ve ro.fi ATTENDEE;CN="Ulmanen Tommy (ELY)";RSVP=TRUE:mailto:tommy.ulmanen@ely-keskus .fi ATTENDEE;CN="Palletvuori, Kimmo";RSVP=TRUE:mailto:kimmo.palletvuori@cgi.com ATTENDEE;CN="Kyösti Orre";RSVP=TRUE:mailto:kyosti.orre@linja-autoliitto.fi ATTENDEE;CN="Tiina Ketolainen";RSVP=TRUE:mailto:tiina.ketolainen@ramboll.fi ATTENDEE;CN=tuomas.mustonen;RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN="Lindroos Jani";RSVP=TRUE:mailto:jani.lindroos@portofhelsinki.f i ATTENDEE;CN=eetu.pilli-sihvola;RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN="Salmela, Samuli";RSVP=TRUE:mailto:Samuli.Salmela@dbschenker.co m ATTENDEE;CN="Jaatinen Maria";RSVP=TRUE:mailto:maria.jaatinen@fintraffic.fi ATTENDEE;CN=matti.lankinen;RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN=Jari.Myllarinen@vayla.fi;RSVP=TRUE:mailto:Jari.Myllarinen@vayla .fi ATTENDEE;CN="Kyösti Orre";RSVP=TRUE:invalid:nomail ATTENDEE;CN=sami.kaksonen@awake.ai;RSVP=TRUE:mailto:sami.kaksonen@awake.ai ATTENDEE;CN="Heikki Liimatainen (TAU";RSVP=TRUE:mailto:heikki.liimatainen@t uni.fi ATTENDEE;CN="Wong Denny";RSVP=TRUE:mailto:Denny.wong@sitra.fi ATTENDEE;CN="Lähde Noora (LVM)";ROLE=OPT-PARTICIPANT;RSVP=TRUE:mailto:noor a.lahde@gov.fi CLASS:PUBLIC CREATED:20230110T133943Z DESCRIPTION: \n\n__________________________________________________________ ______________________ \n\nMicrosoft Teams -kokous \n\nLiity tietokoneella tai mobiilisovelluksella \n\nLiity kokoukseen napsauttamalla tästä \n\nKokoustunnus: 349 997 618 740 \nTunnuskoodi: pMoQ FK \n\nDownload Teams | Join on the web \n\nLiity käyttämällä videoneuvottelulaitetta \n\n49875 0248@t.plcm.vc \n\nVideoneuvottelutunnus: 12 7 436 033 6 \n\nVaihtoehtoiset VTC-ohjeet \n\nTai liity soittamalla (vain ääni) \n\ n+358 9 23106810\,\,392682913# Finlan d\, Helsinki \n\nPuhelinneuvottelun tunnus: 392 682 913# \n\nEtsi paikalli nen numero | Palauta PIN-koodi \n\nLiity käyttämällä videoneuvottelulai tetta: teams@fintraffic.fi \n\nLisätietoja | Kokousasetukset \n\n_________________________________________________________________ _______________ \n\n \n\n DTEND;TZID="FLE Standard Time":20230112T113000 DTSTAMP:20221027T080126Z DTSTART;TZID="FLE Standard Time":20230112T100000 LAST-MODIFIED:20230110T133943Z LOCATION:Microsoft Teams -kokous ORGANIZER;CN="Lautanala Janne":mailto:janne.lautanala@fintraffic.fi PRIORITY:5 RRULE:FREQ=MONTHLY;COUNT=24;BYDAY=TH;BYSETPOS=2 SEQUENCE:0 SUMMARY;LANGUAGE=fi:Liikenteen dataekosysteemi - Logistiikan tiedot ja raja pinnat - kuukausittain toistuva kokous vuosi 2023 TRANSP:OPAQUE UID:040000008200E00074C5B7101A82E00800000000E0BCB432F3E9D801000000000000000 010000000350185B04064DC4187B7CE475739A7B0 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:\n\n

 \;

________________________________________________ ________________________________

Microsoft Teams -kokous

< div style="margin-bottom:15.0pt">

Liity tietokoneella tai mobiilisovelluksella

Liity kokoukseen naps auttamalla tästä

Kokoustunnus: 349 997 618 740
Tunnuskoodi: pMoQFK

Download Teams | < span lang="EN-US" style="color:#6264A7">Join on the web< span lang="EN-US" style="font-size:10.5pt\;font-family:"\;Segoe UI&quo t\;\,sans-serif\;color:#252424">

Liity käyttämällä videoneuvottelulaitetta

Videoneuvottelutunnus: 127 436 033 6

Tai liity soittam alla (vain ääni)

+358 9 23106810\, \,392682913#  \; Finland\, Helsi nki

Puhelinneuvottelun tunnus: 392 68 2 913#

Liity käyttämällä videoneuvottelulaitett a: teams@fintraffic.fi

________________________________________________________________ ________________

&nb sp\;

X-MICROSOFT-CDO-BUSYSTATUS:BUSY X-MICROSOFT-CDO-IMPORTANCE:1 X-MICROSOFT-CDO-INTENDEDSTATUS:BUSY X-MICROSOFT-DISALLOW-COUNTER:FALSE X-MS-OLK-AUTOSTARTCHECK:FALSE X-MS-OLK-CONFTYPE:0 BEGIN:VALARM TRIGGER:-PT15M ACTION:DISPLAY DESCRIPTION:Reminder END:VALARM END:VEVENT BEGIN:VEVENT CLASS:PUBLIC CREATED:20230110T133943Z DTEND:20230112T093000Z DTSTAMP:20230110T074038Z DTSTART:20230112T080000Z LAST-MODIFIED:20230110T133943Z LOCATION:Microsoft Teams -kokous PRIORITY:5 RECURRENCE-ID:20230112T080000Z SEQUENCE:4 TRANSP:OPAQUE UID:040000008200E00074C5B7101A82E00800000000E0BCB432F3E9D801000000000000000 010000000350185B04064DC4187B7CE475739A7B0 X-MICROSOFT-CDO-BUSYSTATUS:TENTATIVE X-MICROSOFT-CDO-IMPORTANCE:1 X-MS-OLK-APPTSEQTIME:20221027T080126Z BEGIN:VALARM TRIGGER:-PT15M ACTION:DISPLAY DESCRIPTION:Reminder END:VALARM END:VEVENT END:VCALENDAR